0212 485 81 47-48 info@saraclarsanayisitesi.com
Hakkımızda

Hakkımızda

Saraçlar Sanayi Sitesi

Kooperatifimiz, S.S. İstanbul Umum Saraçlar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olarak 1985 yılında 702 ada 1. ve 2. parsel üzerine kurulmuştur. 2016 yılına gelindiğinde ise site yönetimine geçilmiş, 2019 yılında yeni yönetim binası tamamlanmış ve tüm idari işler buradan yürütülmeye başlanmıştır.

 

Sitemiz İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde, ulaşımı kolay, Atatürk Olimpiyat Parkı Yolu  ve nezih bir konumda bulunan cadde üzerinde kalmaktadır. 1155 adet işyeri, açık otoparkları, yönetim bölümleri ve site camisiyle bölgede bulunan 38 sanayi sitesi arasında seçkin ve beğenilen sitelerden bir tanesidir.

İşyerlerinin hemen hemen tamamı dolu ve faaliyettedir. Sitemiz içerisinde çanta – bavul imalatı, laminasyon, suni deri – kumaş, kâğıt – karton, ayakkabı imalatı, iplik aktarma ve kumaş örme gibi sanayi kollarına hizmet vermektedir.

 

Vizyonumuz,

 

Sanayici ve girişimcilerimizin üst düzeyde başarılı ve verimli çalışmalara imza atarak ülke kalkınmasına ve istihdama katkı sunma amaçlarını gerçekleştirmeleri için gerekli ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanacağı güven ortamını sürekli geliştirerek sunmak.

 

Misyonumuz,

 

Sitemizdeki tüm sanayicilerimize yüksek kalitede hizmet sunmak ve çeşitli sektörlerde iş imkânları oluşturarak ülkemize hizmet etmelerine aracı olarak güven ortamını sağlamak.